درباره ما

شفاف باشید، متفاوت باشید

چرا گیل وب ؟

طراحی و سئو سایت لینکز

با داشتن سالها تجربه در زمینه طراحي و بهینه‌سازی انواع وب سايت هاي دايناميك و استاتیک با تیم کدنویسی و طراحی گرافیک حرفه ای ، طراحي صدها وب سايت شركتي، سازماني، شخصي را در بیش از 5 کشور از جمله عراق، سوئد و … به سرانجام رسانده‌ایم و با افتخار ارتباط خود را با مشتریان محترم برای پشتیبانی ، به روز رسانی و ارتقاء وب سایت‌ها در سالهای متمادی حفظ نموده‌ایم.
تیم متخصص طراحی گرافیک ، برنامه نویس به همراه مدیر پروژه از ابتدا تا انتهای پروسه طراحی یا سئوی سایت و پس از آن با پشتیبانی مستمر در کنار شما خواهد بود. لینکز دارای سابقه طولانی در زمینه طراحی و باز طراحی وب سایت ، سئو و ارتقاء وب سایت و مدیریت شبکه های اجتماعی می باشد.

"گیل وب

تیم گیل وب با استفاده از جدیدترین تکنیک های کد نویسی ( برنامه نویسی ) همگام با استانداردهای روز دنیا توانسته پروژه ها و وب سایت های بسیاری را از سال ۸۹ تا به امروز به صورت حرفه ای  و تخصصی در شهر رشت و استان گیلان و همچنین سایر نقاط کشور ایران طراحی نماید , تیم طراحی وب سایت تترو با در نظر گرفتن توانایی خود در عرصه مشتری مداری تا به امروز توانسته است مشتریان خود را در بخش های مختلف به خصوص طراحی وبسایت از شروع تا پایان پروژه پشتیبانی نماید ، بدون شک طراحی وب سایت های تیم گیل هر چقدر که از کیفیت ، استاندارد ، آینده نگری و پشتیبانی و گرافیک ظاهری منحصربفرد باشند ، در هنگام اجرای پروژه ،  تحویل سریع و قیمت طراحی سایت مناسب آن تاثیر گذار خواهد بود.

تیم متخصص ما

موفقیت نچرالایف اتفاقی نیست

شفاف باشید، متفاوت باشید

تیم نچرالایف

بیش از 10 سال است که رسانۀ نچرالایف در حوزۀ فناوری‌های دیجیتال فعالیت می‌کند. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کنند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ بازاریابی دیجیتال شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ رسانه‌های دیجیتال فارسی داشته باشیم.